Квартира 3

Загальна площа 38.46 м²
Житлова площа 14.81 м²
К-сть кімнат 1
Поверх 2
Секція Premium Residents
Вартість за м² 2 800 $

Розтермінування

ЦІНА ОБ'ЄКТА 107 688 $
ПЕРШИЙ ВНЕСОК 0 $
30% 90%
ТЕРМІН MAX 24 МІС.
6 міс 24 міс
Місячний платіж
0 $
Загальна вартість (орієнтовно)
0 $
Річна ставка
0 %

Менеджер ознайомить вас з більш детальною інформацією.

Про ЖК Premium Residents

Сихівський район

Будинок клубного типу для тих, хто обирає усвідомлено. Лише 19 квартир. Максимум приватності. Мінімалізм, що підкреслює характер.

Клас
Бізнес клас
Адреса
вул. Кам'янецька 24-В

Контакти

Залиште свої контакти – менеджер зв'яжеться з Вами.

    Або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

    Номер телефону +38 (097) 202 52 52
    Відділ продажів вул. Садова 2е

    Купити однокімнатну квартиру №3 в Premium Residents

    Квартира №3 у житловому комплексі Premium Residents пропонує особливий простір для тих, хто цінує приватність та увагу до деталей у форматі клубного будинку. Завдяки обмеженій кількості квартир, цей варіант створює атмосферу камерності, спокою та підкреслює статус, що особливо важливо в сучасному ритмі життя. Продумане планування квартири №3 робить її зручною для особистого комфорту, а також привабливою інвестицією, адже вона має потенціал приносити стабільний дохід від оренди у перспективному районі Львова.

    Ця однокімнатна квартира у Львові є частиною поточних проектів забудовника, що слугує підтвердженням її інвестиційної привабливості та відображає сучасний підхід до створення житла. Поєднання формату клубного будинку з принципами бізнес-класу дарує інший рівень життя – тут немає зайвого галасу, а натомість панує приватність, мінімалізм та високий рівень комфорту. Окрім того, є можливість придбати квартиру на умовах розтермінування, роблячи цей крок значно гнучкішим та доступнішим.